Nádasdy-vár

9600

Sárvár Várkerület 1.

Ma nyitva 8:00 - 20:00 óráig

+36 95 320 158

Sárvári Advent

Sárvári karácsony

Karácsonyi álmok

Posta tér

2018.11.20

Az advent heteiben karácsonyra hangoló programok várják a sárváriakat és a városba érkező vendégeket a Posta téren és a Nádasdy-várban. Helyi és országos együttesek, előadók adnak adventi műsort december első három hetében.

Adventi készülődés…

Sárvári Advent

Adventi programok

2018. December 01. Saturday - December 02. Sunday

December 01. Saturday

December 02. Sunday

2018. December 07. Friday - December 09. Sunday

December 07. Friday

December 08. Saturday

December 09. Sunday

2018. December 11. Tuesday - December 16. Sunday

December 11. Tuesday

December 12. Wednesday

2018. December 18. Tuesday - December 23. Sunday

December 18. Tuesday

December 19. Wednesday

Adventi vásár

Posta tér

2018. December 02. Sunday - December 23. Sunday

Az ünnepi, adventi készülődés heteiben az ajándékok megvásárlását is fontosnak tartjuk. A keresgélésre, a válogatásra és a vásárlásra sárvári adventi program keretében is lehetőség nyílik december első három hetében.

Programok, vásár egy helyen...

Támogatóink

A Sárvári advent támogatói

A Nádasdy Kulturális Központ a programváltoztatás jogát fenntartja.

További programok

Ha érdekli egy vár mindennapi élete, programjai, kiállításai, érdemes egy kattintással feliratkozni a sárvári Nádasdy-vár hírlevelére.

Maradjon kapcsolatban velünk!!