Nádasdy-vár

9600

Sárvár Várkerület 1.

Ma nyitva 8:00 - 20:00 óráig

+36 95 320 158

Program

Nádasdy-vár Sárvár

Kökény Attila koncertje

2019. augusztus 18. vasárnap 18:00

Koncert

Az énekes, akinek hangja mindenkiből elismerést vált ki, sárvári fellépésére természetesen saját dalaival érkezik. A könnyűzenei világban egy évtizede stabilan jelenlévő Kökény Attila maga írja számait, sőt a hangszerelésben is részt vállal.

Kökény Attila koncertje a Sárvár 50+ fesztiválon

Sokan nem szeretik a tehetségkutatókat, pedig az elmúlt évek bebizonyították, hogy olyan előadókat sikerült megtalálni, akik nemcsak ideig-óráig tudják megszólítani közönségüket. Évek hosszú során át koncertek sorát adják, ahol hatalmas sikereket aratnak. A siker egyik, talán egyetlen valódi záloga a tehetség és az abból fakadó sokoldalúság.

Kökény Attilára mindez igaz. Eljutott a Megasztár ötödik döntőjéig számos stílusban mutatva meg tehetségét. A következő évben, 2011-ben már meg is jelent első lemeze Nincs semmi másom címmel. Azóta még négy önálló albummal jelentkezett.

Saját szerzeményein kívül szívesen énekli Máté Péter és Cserháti Zsuzsa dalait. Szereti azonban átlépni a könnyűzene határait. Tehetségét jelzi, hogy már a Megasztárban együtt énekelt Miklósa Erikával. Az operaénekesnővel azóta is többször fellépett.

Sárvári koncertjén az elmúlt évtized legjobb számaiból kapunk válogatást.

A belépés díjtalan.

Tetszett a cikk? Ossza meg másokkal is!

Egy megosztással munkánkat is segíti. Köszönjük!

Kapcsolódó programok:

A csillagos ég alatt - Sárvár 50+

Posta tér

2019. augusztus 18. vasárnap

Ezen a különleges estén a szabad ég alatt szólókoncertre és könnyűzenei együttesek fellépésére is sor kerül. A folklórnapok keretében két ország mutatkozik be, de tűzzsonglőrök bemutatóját szintén megcsodálhatjuk. A napot bulival zárjuk.

A Nádasdy Kulturális Központ a programváltoztatás jogát fenntartja.

Vissza

A vár nyitvatartása

minden nap: 08:00 - 20:00

Január 1-én: zárva

Program a mai napon

Az egészséges életmód alapvető kérdései

Könyvtár

2025. február 19. szerda 17:00

Napról napra…

Közelgő programok

Mátyás király születése napja. Gyerekszínház

Nádasdy-vár

2025. február 23. vasárnap 15:00

Lovagok és udvarhölgyek…

Pá-Pá-Pánik, köszönöm!

Könyvtár

2025. február 26. szerda 17:00

Mondom és mutatom…

Vármelléki jegyzetek

Olvasni jó!

Programjaink

Ha érdekli egy vár mindennapi élete, programjai, kiállításai, érdemes egy kattintással feliratkozni a sárvári Nádasdy-vár hírlevelére.

Maradjon kapcsolatban velünk!!